SHOP CURATED BUNDLES FOR 10% OFF

Shop Pillows.

If someone says you have “too many pillows”, get rid of them. You don’t need that kind of negativity in your life. Shop our artisan made and designer pillows, sustainably sourced and produced using high end fabrics. You won’t find these on everyone’s sofa.

Need to know: peep the badges? They’re for our one-of-a-kind and limited edition stock, so if you see something you love grab it immediately, or it might be gone forever. Don’t say we didn’t warn you.

Most pillows are sold in pairs. Designer pillows are sold individually. Make sure to check the description to be sure!


  • Rasberry Giraffe (Pair)
    Regular price
    $350
    Sale price
    $350
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Sweet Sixteen (Pair)
    Regular price
    $300
    Sale price
    $300
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Cosmopolitan (Pair)
    Regular price
    $350
    Sale price
    $350
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Hot Chili Velvet (Pair)
    Regular price
    $350
    Sale price
    $350
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Adobe Heat (Pair)
    Regular price
    $275
    Sale price
    $275
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Hotty Velvet (Pair)
    Regular price
    $275
    Sale price
    $275
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Terraforming Mars (Pair)
    Regular price
    $300
    Sale price
    $300
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Athens Dream (Pair)
    Regular price
    $350
    Sale price
    $350
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Blush Gallop (Pair)
    Regular price
    $350
    Sale price
    $350
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Whispering Blossum (Pair)
    Regular price
    $275
    Sale price
    $275
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Varese Dove & Alabaster
    Regular price
    $210
    Sale price
    $210
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Dame Nature Printemps Pillow
    Regular price
    $185
    Sale price
    $185
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Varese Bright Fuchsia & Saffron
    Regular price
    $160
    Sale price
    $160
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Varese Granite & Raven
    Regular price
    $160
    Sale price
    $160
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Corda Chalk
    Regular price
    $150
    Sale price
    $150
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Corda Graphite
    Regular price
    $150
    Sale price
    $150
    Regular price
    Unit price
    per